Комплети За Широки Тренерки Со Кратки Ракави За Жени Дами Летни Спортски Сет За Активна Облека Пуловер Со Шорцеви Со Врвки Панталони Џогер Сет
Свеж

Комплети За Широки Тренерки Со Кратки Ракави За Жени Дами Летни Спортски Сет За Активна Облека Пуловер Со Шорцеви Со Врвки Панталони

DEN 376.96

Достапно е за нарачката

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Комплет За Женски Тренерки ,Комплет шорцеви 2 парчиња,Облека За Салони Со Кратки Ракави, Комплет Шорцеви за џогер 2 парчиња,. Тип На Шема : Совпаѓање На Бои, Еластична Половина, Врвка За Влечење, Џебови. Боја : Розова, Жолта, Флуоресцентна Зелена, Розова Црвена (Опционално). Големина : S,M, L, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс. Деколте : Вратот На Екипажот. Должина На Врвовите : Должина На Колковите. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Должина На Шорцеви : Мини. Половината : Средината На Половината. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Фитнес. Содржина На Пакетот : . Комплет Тренерки 1 х (Други Додатоци не Се Вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . . . Комплет Женски Тренерки, Комплет шорцеви 2 парчиња, Облека За Дневна Облека Со Кратки Ракави,Комплет Шорцеви за џогер 2 парчиња,. Секојдневен костум за тренерки, висококвалитетна ткаенина, мека, дише и ве одржува удобно. Врвот+шорцеви сет функција : краток ракав, еластична половината, секојдневен стил. Овој стилски комплет за панталони, исто така, совршен за секојдневна пригода, како што се паркови, забави, датуми, филмови и така натаму, но исто така погоден за секојдневно работење. Модниот дизајн на костум за дневна облека може да ве направи поубави и виталност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.