LifeTrak Јадро C200, Бела Ф ' Стаци
Свеж

LifeTrak Јадро C200, Бела Ф ' Стаци

DEN 1919.20

Достапно е за нарачката

Јадрото C200 автоматски ги следи вашите потрошени калории, преземени чекори и поминато растојание. Вашите податоци се прикажуваат точно на вашиот зглоб за лесно гледање. Не се потребни дополнителни делови или полнење! Life Trak Јадро C200, Бело/Фстаци Life Trak Јадро C200. Бело/Ф ' Стаци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: