Митингот на инвикта Автоматско Пиштолско Бирање Отворено Срце Машки Часовник 28862
Свеж

Митингот на инвикта Автоматско Пиштолско Бирање Отворено Срце Машки Часовник 28862

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Пиштол метал (Отсечени) (Отворено Срце) бирање подобрена со прозрачна роза злато тон раце. Куќиште од нерѓосувачки челик обложено со оружје со сив силикон (полиуретан) со лента за барел во розово злато. Автоматско движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Пламен Фузија кристал. Транспарентен случај. Танг затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 51 мм х 18 мм. Бенд 46 мм х 8 инчи. Инвикта 28862 С1 Рели Гледајте. Часовници. TMI Калибар NH38. С1 Митинг. Унисекс, Возрасни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.