Баок четвртина патент пуловер жени Жени Обични Модни Печатени Патент В-Вратот Краток Ракав Резервоар Врвот Маица блуза маици кошули за жени
Свеж

Баок четвртина патент пуловер жени Жени Обични Модни Печатени Патент В-Вратот Краток Ракав Резервоар Врвот Маица блуза маици

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Жени Обични Модни Печатени Патент V-Вратот Краток Ракав Резервоарот Врвот Маица блузи разговор : Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 100 Рамо : 43 Ракав : 22 Должина : 69 . Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 104 Рамо : 44 Ракав : 23 Должина : 70 . Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 108 Рамо : 45 Ракав : 24 Должина : 71 . Големина : XL САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 112 Рамо : 46 Ракав : 25 Должина : 72 . Големина : XXL САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 116 Рамо : 47 Ракав : 26 Должина : 73 четвртина патент пуловер жени. маици кошули за жени. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, користење извонредна и убава облека за да ги импресионираме Четирите Сезони, носење на вашата омилена облека дома и изнесување подобра состојба надвор од куќата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.