Сиобан Цврста Рустикална Ноќна Маса Со Фиока За Складирање, Засенчена Бела Боја
Свеж

Сиобан Цврста Рустикална Ноќна Маса Со Фиока За Складирање, Засенчена Бела Боја

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Сиобхан Цврста Рустикална Ноќна Маса Со Фиока За Складирање Изработена со дрво од топола во засенчена бела обоена завршница, ноќната маса Сиобан ја носи вистинската количина на складирање и стил на земја во спалната соба, дневната соба или дури и домашната канцеларија со чисти линии и рафинирани, извајани нозе. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка од дрво од топола за долготрајна долговечност. Потребно е мало собрание. Боја : Засенчено Бело. Точка Димензии : 18 во. В х 15 во. Д х 24 во. H. Димензии Фиока : 14.4 во. В х 13.1 во. Д х 4.7 во. Х. Димензии Полица : 18 во. В х 15 во. Д х 12.6 во. Х.Тежина На Предметот : 15 килограми. Капацитет на тежина : 35 килограми. Дрвото е природен материјал со варијации на нијанса на боја, конфигурација, ленти и структура на жито, секое поединечно парче мебел Сафавиех има карактеристични ознаки што ќе се разликуваат од примероците од фотографии и изложбени салони, редовното внимание и одржување на фин мебел може да ја обезбеди неговата убавина во годините што доаѓаат, секогаш користете влошки од филц под сите написи за да спречите промена на бојата или омекнување на лакот, пластичните и гумените основи на предметите можат да го обезбојат дрвото. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на мебел може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Редовно прашувајте со мека, сува крпа. Никогаш не користете подмачкани или третирани крпи на лакирани завршетоци. Некои завршетоци може да се избришат со влажна (не влажна) крпа, проследена одеднаш со триење со сува крпа за отстранување на отпечатоци од прсти и дамки. За постојани дамки, нежно исчистете со мека крпа и раствор од вода и благ сапун, проверете дали ќе го избришете сувото. Користете лепливи влошки за филц, подлоги и подлоги за да го заштитите вашиот мебел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.