Кафепрес-Дуксер Со Знаме На Чикаго-Дуксер За Вратот На Екипажот
Свеж

Кафепрес-Дуксер Со Знаме На Чикаго-Дуксер За Вратот На Екипажот

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Дуксер Со Знаме На Чикаго-Дуксер За Вратот На Екипажот Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Овој класичен дуксер за вратот на екипажот е совршен придружник на отворено за животни авантури и сите ваши потреби за дуксер со пуловер. Останете топли и удобни во оваа мека мешавина од памук/полиестер 90/10 од Ханес, комплетна со манжетни со истегнување и појас за да го задржите студот надвор. Нашите потења се печатат професионално и ќе направат совршен подарок за Него Или неа За Денот На Татковците, Денот на Мајките, Денот на Вљубените, родендените или секоја пригода. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. Чикаго Знаме Дуксер - Екипажот Вратот Дуксер. Нашите графички дизајни се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешните, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела.Овие квалитетни дуксери за вратот на екипажот од Ханес се 90/10 памук/полиестер и се меки и издржливи за да ве стоплат и удобни. Тие имаат раширени ребрести манжетни и половината за да го задржат студот надвор. Нашите графички дизајни се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешните, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Фит е унисекс стандард (големина нагоре во сомнеж). С, М, Л, XL, 2xl достапни. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и суво сушење ниско за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.