Машки Флип Апостолки Возрасни Машки Плажа Танга Сандали Кафеава
Свеж

Машки Флип Апостолки Возрасни Машки Плажа Танга Сандали Кафеава

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Норти - Менс Удобен Танга Флип Флоп, Носете внатрешно Или надворешно цел ден и бидете удобни во мека, но цврста сандала, Ткаена ткаенина или надворешен ремен од вештачка кожа со мека ткаенина поставата на долната страна на ременот, столб За прсти Од Ткаенина за дополнителна удобност 3/4" платформа, Издржлив гумен ѓон со текстура што Не се лизга, вештачки материјали, Изработени во Кина, #41411 КЛАСИЧНИ И МОДЕРНИ СТИЛОВИ погодни за забава, пешачење, Внатрешно, Надворешно, Плажа или само секоја пригода. ПЕРНИЧЕТО ОД ПЕНА дава удобно чувство при одење со текот на времето. РЕМЕНОТ ЗА ТАНГА има внатрешна обвивка од ткаенина со столб за прсти од ткаенина за удобност. ГУМЕНИОТ НАДВОРЕШЕН ЃОН ШТО не СЕ ЛИЗГА обезбедува одлична влечна сила и стабилност за сите површини и терени. БЕЗ ПРАШАЊА ПОСТАВЕНИ 30-ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА : нема потреба да се погоди-земете цели 30 дена за да се осигурате дека ќе одговара. Ако не ги исполни вашите очекувања, едноставно вратете се се додека не се носат за враќање без прашања. Машки Машки Флип Флоп Сандала Танга Удобност Секојдневно Шарени Кафеава Камила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.