DesignArt 'Indigold Atworkolor Flower I' Cottage Duvet Cover Set
Свеж

DesignArt 'Indigold Atworkolor Flower I' Cottage Duvet Cover Set

DEN 358.24

Достапно е за нарачката

Измијте одделно на прво миење. Карактеристики. Необична ткаенина без мирис . Овој цветен/цветен сет за кревети за очи е произведен со употреба на најубаво италијанско мастило со голема густина . - Боја : сина. - Стил : Куќа / земја цвет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.