Едноставно, Даизи, Гарденија Бела цветна кујна крпа
Свеж

Едноставно, Даизи, Гарденија Бела цветна кујна крпа

DEN 335.84

Достапно е за нарачката

Вашиот дом ќе цвета во светлината на акценталниот пазар на кујнски пешкири на едноставно Дејзи. Со асортиман на цветни обрасци и топли бои, оваа колекција ќе донесе поканувачка атмосфера во вашата кујна. Едноставно, Гарденја на Дејзи 16х25 инчи бела цветна кујна крпа : деоратив. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.