Џијугала Клучни Синџири Цртан Автомобил Приврзок Приврзок Детски Бејзбол Привезок
Свеж

Џијугала Клучни Синџири Цртан Автомобил Приврзок Приврзок Детски Бејзбол Привезок

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Клуч Синџир Симпатична Цртан Филм Клуч Синџир Автомобил Приврзок Приврзок Детски Подарок Бејзбол Клуч Синџиркарактеристики : Симпатичен и реален дизајн. Ова е стилски приврзок за клучеви со сјајна завршница што го олеснува наоѓањето на вашите клучеви.ОДЛИЧНА ИЗРАБОТКА-Супериорната изработка и креативниот стил сигурно ќе станат уште подобри.€ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА ние ви нудиме услуги и производи. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме почувствувајте да не контактирате, ние ќе се справиме со тоа за вас што е можно поскоро!Апликација : симпатичниот приврзок за клучеви може да се користи за клучеви, ранци, паричници, мобилни телефони и многу повеќе.Подарок за моите родители да го прослават Божиќ, Валентин, Свадби, Родендени, Дипломирање, Училиште, Возрасни за инспирација.Материјал : Акрилна боја : како што е прикажано на сликата (поради различни монитори, сликата може да биде малку поинаква, ако ви пречи, ве молиме ставете благодарам!) Големина : види слика производите вклучуваат : 1 € привезок Совршен Подарок За Неа : Овој модерен накит Е совршен подарок за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, Роденден, роденден во јуни, Свршувачка, Невеста, Деверуша или Церемонија на Дипломирање, погоден за секоја жена, тинејџерка, дете, возрасен, ќерка, внука, девојка, сопруга, син, свршеница ева или специјална дама. НЕМА ИДЕЈА ЗА ПОЈАВУВАЊЕ? Стилски и класичен дизајн на ланец, носете го сам или со вашите приврзоци со доверба, спарувајќи се со вашата омилена облека и додатоци, покажете го вашиот трендовски и шармантен изглед!. Материјал : Метал. Во продавницата На Џијугала, не само што можете да најдете соодветна и убава облека, туку можете да видите и многу ѓердани, нараквици, обетки, брошеви, привезоци и многу повеќе. Гарантирано задоволство : одлична услуга за клиенти, 100% задоволство и гарантирано враќање на парите. Во секој случај, ако сметате дека не сте задоволни со купувањето, тогаш слободно контактирајте не. Ние веднаш ќе се погрижиме за вашето прашање. Ние нудиме целосна наплата или замена и обезбедуваме надомест за испорака доколку проблемот се појави поради нашата одговорност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.