Чудо од печатена блуза без ракави без ракави
Свеж

Чудо од печатена блуза без ракави без ракави

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Соло чин или дует со вашата омилена јакна, блузата без ракави на C. Wonder додава моментална софистицираност на која било облека. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 "колкови : 36". Омилен модел е носење со големина S. опуштено вклопување. Вишок V-вратл; Стајлинг на пуловер. Без ракави. Заоблен полите. Како 2 го носат : Нема погрешен одговор овде - поставен или не, затегнат или неискористен, со фармерки или здолниште . 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. В. Чудо лого печати блуза без ракави за жени. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напорни стилови за работа и играјте… Погледнете го чудото за сето тоа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.