Воздушен Фитил Есенцијално Полнење На Магла, Кт, Цвет Од Лаванда И Бадем, Дифузер За Есенцијални Масла, Освежувач На Воздух
Свеж

Воздушен Фитил Есенцијално Полнење На Магла, Кт, Цвет Од Лаванда И Бадем, Дифузер За Есенцијални Масла, Освежувач На Воздух

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Откријте го поприродниот и врвен мирис натопен со природни есенцијални масла дифузирани од магла со Дифузор За Есенцијална Магла Со Фитил За Воздух. Го трансформира мирисот натопен со природни есенцијални масла во нежна магла што го опкружува вашиот дом. Неколку премиум мириси достапни во полнење : Цвет Од Лаванда и Бадем, Мандарина и Слатка Мандарина, Кокос и Ананас, Божур И Јасмин, Сандалово Дрво, Слатка Диња и Ванила; сезонски мириси како Мешавина Од Јаболко Цимет, Зачин Од Тиква, Слатко Овошје И Морско Оревче, Кафеав Шеќер И Ванила, Свеж Бор и Смрека и, нашиот опсег На Арома со среќа, спиење, опуштање и подмладување. МИРИС : божествена мешавина на свежина и мекост, свежата арома на лаванда завиткана со нежната слатка и кремаста цветност на цветот на бадемот носи чувство на радост и спокојство. МОДЕРНО ИСКУСТВО СО МИРИС : Редефинирајте како го доживувате мирисот. Воздушен Фитил Есенцијална магла® е модерен начин за трансформирање на мирисот натопен со природни есенцијални масла во магла. ВРЕДНОСТ : Секое полнење обезбедува мирис до 45 дена врз основа на ниско поставување, нема потреба да додавате вода, секое полнење е подготвено за употреба, лесно се менува полнењето. ПРИЛАГОДЛИВ ПО ВАШ ВКУС : Gadget започнува СО 2x почетен поттик за мирис што ја исполнува просторијата. Потоа, уредот ќе работи 8-часовен циклус, редовно ослободувајќи магла и потоа ќе оди во режим на подготвеност 16 часа. Контролна фреквенција на магла : Ниска-4 сек. Магла (17 мин Пауза), **Средна-5 сек. Магла (12 мин Пауза), ** * Висока-6 сек Магла (10мин Пауза). ПРЕНОСЛИВ И БЕЗЖИЧЕН ДИЗАЈН : неговиот безжичен дизајн може да се движи од соба во соба, без потреба да бидете во близина на штекер; можете да ја донесете моќта на маглата низ вашиот дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.