Stuple Industries Среќен Порт портрет над живописни зелени спирали дизајнирани од Ким Куринга
Свеж

Stuple Industries Среќен Порт портрет над живописни зелени спирали дизајнирани од Ким Куринга

DEN 583.84

Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Ким Куринга.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.