Ступел Индустрии Нашата Најголема Авантуристичка Фраза Планинска Шума Ѕвездено Небо (36), Дизајн На Дафне Полсели
Свеж

Ступел Индустрии Нашата Најголема Авантуристичка Фраза Планинска Шума Ѕвездено Небо (36), Дизајн На Дафне Полсели

DEN 615.84

Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 48 х 1,5 х 36 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Дизајн На Дафне Полсели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.