Симпатична Врата Завеси Различна Големина Прозорец Затемнување Завеса Делител Прозорец Ходникот Влез Ѕид Плакарот Спална Соба Дома Декор
Свеж

Симпатична Врата Завеси Различна Големина Прозорец Затемнување Завеса Делител Прозорец Ходникот Влез Ѕид Плакарот Спална Соба

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Симпатична Врата Завеси различна големина Прозорец Затемнување Завеса Делител Прозорец Ходникот Влезот Ѕид Плакарот спална соба дома Декор. Параметри на производот : . - Материјал : памук. - Големина : . 90*140см/35.43"*55.12". 90*160см/35.43"*62.99". 90*180см/35.43"*70.87". 90*200см/35.43"*78.74". - Опсег на примена : дневна соба, спална соба, трпезарија, балкон итн. - Како да се користи : Прободете ја прачката. - Содржи : 1. Карактеристики : . - Изработен од висококвалитетна мека памучна ткаенина, дише, мек на допир, не содржи никакви хемикалии или премази и е безбеден за сите во секоја просторија, вклучувајќи ги и детските спални соби. - Големини : има 4 големини за избор, секогаш има една што ви одговара и овозможува вашите прозорци да бидат целосно покриени или совршено украсени со вашите ѕидови. - Приватност и релаксација, блокирање на видното поле што влегува во просторијата однадвор за да ја заштитите вашата приватност, само поместете ја горната лента напред-назад за да се прилагодите на претпочитаната положба. - Домашен декор, рационализиран дизајн со цврста боја, ви овозможува да ги декорирате прозорците во едноставен и удобен стил, идеален за кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба итн. - Лесно за нега, прашина или дамки на завесите? Без грижи, машина за перење во нежна циркулација и ладна вода, а не белење. Совети : . 1. Поради различните дисплеи и различното осветлување, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. 2. Препорака : Перењето Вода се препорачува да се користи температурата на водата под 30 ° за плакнење, не треба да биде изложена на сонце, не треба да се избелува. 3. Производот е преклопен и испорачан, а малото превиткување по добивањето на стоката е нормална појава и може малку да се притисне надолу. 4. Внимание! Завесите се прободен дизајн на прачка,а пакетот не содржи завеси. Ви благодариме за вашето разбирање завеси. затемнување завеси. завеси и завеси. прозорец завеси. завеси за спална соба. спална соба завеси. проѕирни завеси. затемнување завеси за спална соба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.