18 18 5 Морнарица Кравји Перница
Свеж

18 18 5 Морнарица Кравји Перница

DEN 207.84

Достапно е за нарачката

Нашата модерна морнарица декоративна перница е во значителна квадратна форма од 18" Х 18" лесна за носење, совршена за стратификувана со други модерни украсни перници. Долготрајно производство и траен дизајн. Оваа прилично модерна морнарица декоративна перница е без пестициди и една од нејзините верзии, додавајќи раскошен текстурален елемент и вечен стил во секоја просторија. Ние професионално шиеме модерна декоративна перница од извонредна 100% вистинска говедска кожа. Внимателно го избираме секој панел што ќе одговара со живописна боја и текстура. Поправаме различен вид на шаренило и варијации во секое парче што го произведуваме. Нашата класична, морнаричка декоративна перница е кадифена, подлога од микросуед, вметната поли-пополнете и природно нежна и мазна грамада, опремена со Прамени. Богата модерна морнарица декоративна перница исечете ја и шијте ја рачно, а не направена од машина. Делот за патент е скриен и доволен за големина за вметнување перница после миење. Нашата морнарица декоративни перници е лесно одговара со секој декор на соба, каучот, автомобил или канцеларија. Машина за перење на ладна температура, сушење на линија, држете се подалеку од топлина, неизбеллива, без железо, хипоалергично. Бидејќи станува збор за рачно тафтуван производ, големината или бојата може малку да варираат. Препорачавме професионално хемиско чистење за да ја зачуваме мекоста и перформансите на модерната декоративна перница, бидејќи обоените бои може да исчезнат. 18" Х 18" Х 5 " Морнарица Кравјо Перница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.