Жените Божиќ Лабава Дуксер Снегулка Елен Глава Дедо Куп Снешко Кукла Печатење V Вратот Дуксер Топ Боја Дуксер Жени Колеџ Дуксери Жени
Свеж

Жените Божиќ Лабава Дуксер Снегулка Елен Глава Дедо Куп Снешко Кукла Печатење V Вратот Дуксер Топ Боја Дуксер Жени Колеџ Дуксери

DEN 319.84

Достапно е за нарачката

Жените Божиќ Лабава Дуксер Снегулка Елен Главата Дедо Куп Снешко Кукла Печатење V Вратот Дуксер Врвот. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете - 3мм грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 58см/22,83" Должина : 66см/25,98"Големина : М Биста : 106см/41,73" Рамо : 44,50 см/17,52" Ракав : 59см/23,23" Должина : 68см/26,77"Големина : Л биста : 112см/44.09" рамо : 46см/18.11" ракав : 60см/23.62" должина : 70см/27.56"големина : xl Биста : 118см/46.46" рамо : 47.50 см/18.70" ракав : 61см/24.02" должина : 72см/28.35"големина : Xxl биста : 124см/48.82" рамо : 49см/19.29" ракав : 62см/24.41" должина : 74см/29.13" Дуксери За Жени Изработени од висококвалитетна растеглива ткаенина супер мека, дише, нежна против вашата кожа. Неговиот Е Подарок За Вашата Сопруга, Девојка, Мајка, Ќерка Или Пријатели. Оваа Снегулка Божиќ Женски Врв/ Повик Графички Печатење Маици/ Смешно Симпатична Врвот Е Повик и Разноврсна. Можете Да Го Направите Во Панталони, Фармерки Или Здолништа За Да Добиете Секојдневен, Но Стилски Изглед. За Божиќен Секојдневен Изглед Или Луксузно Ноќно Излегување. Можете Да Ја Спарите Оваа Најнова Модна Јакна Во Божиќна Боја Во 2023 Година Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Или Потпетици За Да Го Комплетирате Секојдневниот Изглед. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Да Нарачате. Зима.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.