Колекција Зајла Блок Во Боја Веганска Кожна Женска чанта за Рамо Од Миа К
Свеж

Колекција Зајла Блок Во Боја Веганска Кожна Женска чанта за Рамо Од Миа К

DEN 879.84

Достапно е за нарачката

Мкф Колекција Зајла Блок Во Боја Веганска Кожна Женска чанта за Рамо Од Миа К. полиран преземе на секогаш шик чантата за рамо, нашата Чанта За Рамо Зајла нуди рационализирана структурирана силуета и магнетно затворање со хардвер со златен тон. Нејзината рафинирана боја-блок мазна веганска кожна силуета го отвора размавта за да открие прицврстување на патент за да ги задржи сите ваши работи безбедни. Отпакувајте го за да откриете целосно обложен ентериер со џеб за лизгање и џеб со ѕиден патент. Овој разноврсен стил можете да го носите со горната рачка или да го закачите отстранливиот и прилагодлив ремен и да го стилизирате вкрстено тело за леснотија без раце. Чантата За Рамо Зајла има рамна основа и метални стапала за да ја одржува торбата исправена положба. Достигнете го за целодневен стил и леснотија. Џебови : Внатрешни карактеристики џеб ѕид патент, и џеб лизга. Мерења : 10.23 W x 6.7 H x 3.5 D. пад На Рачката : 1.5 прилагодливиот и отстранлив ремен за рамо се протега на 25 МАГНЕТНО ЗАТВОРАЊЕ на РАЗМАВТА : Нашата Торба За Рамо Зајла има магнетно затворање со хардвер со златен тон за сигурно и стилско затворање. СТРУКТУРИРАНА СИЛУЕТА : чантата има рационализирана структурирана силуета за полиран изглед. ЦЕЛОСНО ОБЛОЖЕН ЕНТЕРИЕР : Отпакувајте ја торбата за да откриете целосно обложен ентериер со џеб за лизгање и џеб со ѕиден патент за да ги одржите сите ваши работи безбедни. РАЗНОВИДЕН СТИЛ : Носете ја торбата за горната рачка или закачете го отстранливиот и прилагодлив ремен и стилизирајте го вкрстено тело за леснотија без раце. РАМНА ОСНОВА и МЕТАЛНИ СТАПАЛА : Чантата За Рамо Зајла има рамна основа и метални стапала за да ја одржува торбата исправена положба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.