Ниша Предна 12т Задна 32т Погонска Запчаница ЗА ЈАМАХА Бриз АТВ МК1003129
Свеж

Ниша Предна 12т Задна 32т Погонска Запчаница ЗА ЈАМАХА Бриз АТВ МК1003129

DEN 799.84

Достапно е за нарачката

ЛАЖАТ Mk1003129 Предна 12t Задна 32t Диск Запчаник Компатибилен со (Замена за) Следниве Возила : за Јамаха Бриз 125 : 1989-2004за Јамаха ГРИЗЛИ 125 : 2004-2013 Го Заменува Оем Дел : Јамаха 3 FA-25386-00-00 3ФА-25432-20-00. Компатибилен со : 1989-2004 Јамаха Бриз 125. Компатибилен со : 2004-2013 Јамаха гризли 125. Комплетот вклучува 1 Преден запчаник со погон од 12 заби 520 и 1 заден запчаник со погон од 49 заби 520; Материјалот За Запчаник се состои од структурен јаглероден челик SAE 1023. Внатрешен Дијаметар на центар 18мм; Центар 2 (ИД) 20мм; Внатрешен Дијаметар На Центар 120мм; Дупка За Монтирање (ИД) 10,5 мм; Растојание Помеѓу Дупките за Монтирање (ИД) 138мм.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.