Солиден Ајкула Дете И Големи Момчиња Ева Сабо, Големини 7-6
Свеж

Солиден Ајкула Дете И Големи Момчиња Ева Сабо, Големини 7-6

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Ден на авантура или само враќање назад и релаксирање, без оглед на вашите планови,Грубите Сабо На Ајкулата ве покрија. Лесни и удобни, овие амортизирани сабо се водоотпорни и дизајнирани со канали одозгора кои помагаат нозете да бидат ладни и да се чувствуваат добро во текот на целиот ден. Задната лента може да се носи на петицата за дополнителна поддршка или превртена напред за дополнителен стил и лесно вклучување. Вистинско уживање за нивните стапала. Солидните Сабо Обликувани Од Ајкула прават стилско влијание врз вашиот следен изглед. Обликуваната конструкција ЕВА е лесна, цврста и безбедна за вода. Вртливиот ремен за грб може да се носи преку глуждот за сигурно вклопување. Воздушни канали слични на перки чувајте ги нозете ладни во тие летни денови. Обликуваното подножје има влечни жлебови за да ве одржува на место.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.