Каролини Богатства ББ3377ГФ САД Патриотски Анадолски Овчар Знаме Градина Големина Мала, разнобојна
Свеж

Каролини Богатства ББ3377ГФ САД Патриотски Анадолски Овчар Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Каролини Богатства BB3377 GF САД Патриотски Анадолија Овчар Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Сад Патриотски Анадолија Овчар Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела На Анадолски Овчар. Одличен подарок за сопственик На Анадолски Овчар. Прославете го 4 јули, Денот На Споменот, Денот На Знамето и Денот на Трудот со Ова Американско Градинарско Знаме. Додадете Го Ова Градинарско Знаме на вашите празнични украси или покажете го вашиот патриотизам во текот на целата година. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Штандот за градина се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина|2 Слојна Двострана Квалитетна Конструкција|Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 во |Знаме е отпечатено од двете страни за Достапно гледање|Врвот на Столбот На Ракавот за да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.