Идораван Кошули Со Долги Ракави За Жени Расчистување На Денот На Свети Патрик Мода Обични Женски Долги Ракави Кружен Врат Печатени Дами Дуксер Блуза
Свеж

Идораван Кошули Со Долги Ракави За Жени Расчистување На Денот На Свети Патрик Мода Обични Женски Долги Ракави Кружен Врат Печатени

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Овој Идораван Женски Секојдневен Удобен Блузи Кошули Со Долги Ракави За Женски ве прави симпатични и елегантни, Секојдневни лабави женски врвови стилски дизајн, ви дозволуваат да покажете благодатен изглед.Мека, лесна и дише ткаенина, удобна за носење; мекиот материјал е совршен за секоја сезона, Совршена должина за носење со фармерки, хеланки и исечени хеланки.Ова Е Задолжително во вашата гардероба!Кошулите се погодни за носење или за подарок, за да можете да приредите изненадување на годишнината, Денот на Вљубените, роденденската забава, свадбата итн.Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, имате 30 ден, без прашања поставени политика за враќање. Ако имате какви било други прашања или грижи, не двоумете се да ни испратите порака и ние ќе ви помогнеме на кој било начин. Материјал : Полиестер. Грижа : Препорачано Миење Раце. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : Повлечете го затворањето. Деколте : Кружен Врат. Ракави : Долг Ракав. Карактеристики : кошули со долги ракави за жени,женски кошули 2023,преголеми кошули за жени,кошули за жени,дуксер за жени,велигденски кошули за жени,кошули со копчиња за жени,дозвола за женски врвови,врвови од корсет за жени,блузи за женски култури,врвови за вежбање за жени,врвови со плус големина за жени,блузи за жени секојдневна пролет,пролетни врвови за жени,летни врвови за жени,излегување врвови за жени,женски врвови облечени секојдневно,надвор од врвовите на рамената за жени,секси врвови за жени,слатки врвови за жени. Плус Големина Врвови Маици Блузи За Жени Од Идораван.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.