Пливање Ниво Прекинувач Нерѓосувачки Челик Контрола На Нивото На Водата
Свеж

Пливање Ниво Прекинувач Нерѓосувачки Челик Контрола На Нивото На Водата

DEN 430.24

Достапно е за нарачката

Карактеристика : - Сосема нов и висококвалитетен - Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив - Тип На Производ : мал прекинувач за ниво на плови - средна температура : -20-120 € - опсег На Мерење : 10-5000mm - напон на напојување : 0-220v - метод на Жици : конец - Контакт капацитет : 110 VAC0.5a - Навлажнет материјал : 304/316 - мерен притисок : 0,5 - температура на Околината : 0-120 - Модел : единечна топка 100мм, единечна топка 150мм, единечна топка 200мм, двојна топка 100мм, двојна топка 150мм, двојна топка 200мм (опционално)вклучен пакет : 1*мали прекинувачи за ниво на плови : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало отстапување помеѓу податоците и рачното мерење. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи. тип : мал пливање ниво прекинувач. Средна температура : - 20-120. Опсег на мерење : 10-5000мм. напон на напојување : 0-220в.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.