Еделман Обликувано Црево За Враќање На Серво Воланот
Свеж

Еделман Обликувано Црево За Враќање На Серво Воланот

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

3/8 во. И. Д. Обликувани Повратни Црева : 11-17 хонда Одисеја Еделман ое квалитетните црева и компоненти за серво управување се изработени од долготрајни материјали со високи перформанси кои обезбедуваат издржливост под најтешките услови на патот. Ое вклопување, форма и функција обезбедува леснотија на инсталација, правилно рутирање на цревото/цевката и изведба без истекување. Конструкцијата на цревото издржува внатрешни температури на маслото до 300 степени целзиусови, обезбедувајќи интегритет на компонентите во работни средини со висока топлина и висок стрес.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.