Лесни улични пумпи
Свеж

Лесни улични пумпи

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Зашилената улица е класична пумпа што можете да ја спарите со сините фармерки или деловната облека. Ажурирано со ранд на Тренд потпетица и зашилена пети за елегантна силуета. Вие нема да мора да жртвувате удобност со великодушно постепената инло и лесна флекс -надворешна страна. 2,25 инчи потпетици за фустани. Лесна надворешна плоча. Класична потпетица за фустани со модерен ранд. Класична пумпа. Потпетица до петичка влошка. Силуета на пети на Телек.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.