Добро Ткаени Сиднеј Гроздобер Шефилд Затворен Простор Килим
Свеж

Добро Ткаени Сиднеј Гроздобер Шефилд Затворен Простор Килим

DEN 600.96

Достапно е за нарачката

Добро Ткаениот Тепих Во Затворен Простор Во Сиднеј Шефилд ќе донесе карактеристична нота на елеганција во вашиот дом. Изграден од воздух пресврт фриз полипропилен, оваа област килим има мека, но издржлив куп. Изберете од достапните опции за големина и боја за да одговараат на вашиот простор. Изберете од достапни бои. Изработени од воздух пресврт фриз полипропилен. Моќ демне килим. 0.5 во. висина на купот. Јута поддршка. Изберете од достапни големини. Сите страни се подредени за издржливост. Отпорен на дамки и избледување, антимикробен килим. Место чиста предложи; не машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.