Primal Gold Karat Yellow Gold Polired и Satin St. Christopher медал приврзок со ланец на кабелски јаже
Свеж

Primal Gold Karat Yellow Gold Polired и Satin St. Christopher медал приврзок со ланец на кабелски јаже

DEN 434.88

Достапно е за нарачката

Патувајте безбедно со носење на овој религиозен ѓердан од приврзок за медал Свети Кристофер, дизајниран од 14 карат жолто злато. Овој приврзок од 21,2х15мм треперува со сатен и луксузен полиран финиш, се врти од 18-инчен долг ланец на кабелски јаже со безбедност на затворачот на прстенот. Овој безвременски ѓердан е совршен за секојдневно носење или посебна пригода.Метална тежина : 1,26 грама со синџир на ланец : Финхејн Стил : Кабел јаже 14 Каратметална боја : Yellowелејтранд со димензии на кауција : 21,2мм х 15ммхаин Димензии : 18-инчен x 0,5 mmhlowflat Backyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. од потекло : Соединетите држави 14к жолто злато, шупливо, полирано, сатен, умираат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: