Ултра Хардвер Лизгачки Двор Бронзена Брава На Вратата
Свеж

Ултра Хардвер Лизгачки Двор Бронзена Брава На Вратата

DEN 1679.84

Достапно е за нарачката

Додадете дополнителна безбедност во вашиот дом со Ултра 44910-У Бронзена Брава за Лизгачка Врата. Се вклопува во простори до 48" во должина и лесно може да се преголеми со пробиена пила. Оваа лизгачка брава на вратата е алуминиум и е изградена за да обезбеди посигурен механизам за заклучување. Замавнува 90 степени и се преклопува надвор од патот кога не се користи. Тој е дизајниран да биде и лесен и силен. Овој производ е исто така имун на ' рѓа, давајќи му подолг век на траење. Бронзената завршница му дава покласичен изглед и го надополнува дизајнот на разни парчиња хардвер. Оваа единица доаѓа со хардверот што ви е потребен за да ја инсталирате, а поставувањето трае само неколку минути за да се заврши. Ултра 44910-У Бронзена Лизгачка Врата Брави Бар : бар заклучување. Самостојно складирање. Лизгачка стаклена брава на вратата се вклопува до 48" широк. Замавнува 90 степени и се преклопува надвор од патот кога не се користи. Вкупна должина од 48" со крајна капа. 5/8 " квадратни екструдирани алуминиумски цевки. Лесно исечете со пробиена пила за да одговараат на тесни врати и прозорци. Опремен со хардверски пакет за инсталација и држач за шарки. Лизгачката брава на вратата е направена од алуминиум.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: