Детето на моето дете на Картер, пајама за пижама
Свеж

Детето на моето дете на Картер, пајама за пижама

DEN 169.28

Достапно е за нарачката

Време на дремка, време на стомакот, во секое време! Детето мое новородено бебе спиење и игра е мека, лесна облека од 1 парчиња за вашето бебе. Затворањето на патентот е одлично за удобност и лесно облекување. Зачувајте ги овие одлични секој ден парчиња! Долги ракави. Памук.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.