Штанд за поправка на велосипеди за велосипеди Вентура
Свеж

Штанд за поправка на велосипеди за велосипеди Вентура

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Штанд за поправка на тимот на Вентура Про е изработен од лесен алуминиум и може да се склопи за лесно складирање и транспорт. Прицврстувачот може да се ротира 360 степени за да одговараат на вашите велосипеди. Со широка база, штандот е совршен за продавниците на кои им е потребна дополнителна време за време на сезоната на поправка или екипи на денот на трката. Вентура Про тим за поправка на велосипеди : Практичен штанд за работа на легури. Се склопува во и надвор за 30 секунди. Индексиран стегач од 360 степени. Универзално прилагодлив на дијаметарот на цевката. Прилагодлива висина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.