Кариерот за кариери на критериумот на девојчињата на Мис Chievous Girls Sequin Critter Fau Sherpa, големини со 4-16
Свеж

Кариерот за кариери на критериумот на девојчињата на Мис Chievous Girls Sequin Critter Fau Sherpa, големини со 4-16

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Додадете нов фаворит во нејзината пријатна колекција со оваа кадифена качулка од Miss Chievous! Декорирана со сјајни sequins, оваа качулка е сигурно да стави забавен вртеж на нејзината ладна временска ротација. Материјал : 100% полиестер. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Везење на критериуми за критериуми од фронтот; Фаукс ткаенина на Шерпа. Sequin Faux Sherpa Hoodie за девојки од Мис Chievous.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.