Ringer Ringer Terra & Sky Shorte Ringer Опуштено вклопување маица пакет
Свеж

Ringer Ringer Terra & Sky Shorte Ringer Опуштено вклопување маица пакет

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Можете да ги надградите вашите основни гардероба со оваа супер-мека и истегната измислица, маица со кратки ракави со екипаж од Тера и Скај. Оваа сезонска мета ќе биде совршена за слој или носење самостојно. 58% памук 38% модален 4% спандекс; Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, паѓајте суво ниско, средно железо кога е потребно. Направено во Никарагва приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Екипаж. Кратки ракави. 58% BCI Suprima памук/38% модал/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица со кратки ракави со плус големина од Terra & Sky.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.