Ројо Група САД 32 Фиока Санса Сенди Греј со Керамички Врв
Свеж

Ројо Група САД 32 Фиока Санса Сенди Греј со Керамички Врв

DEN 3608.00

Достапно е за нарачката

Топлина за правење на бањата ваш дом. Безвременската убавина на серијата Санса создава уникатна и опфаќачка атмосфера што ја одразува практичноста и финоста на нејзините прави единици со интегрирана рачка. РОЈО САД 32 " 3 ФИОКА САНСА СЕНДИ ГРЕЈ СО КЕРАМИЧКИ ВРВ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.