Службени пригушени симетрични крилја на пеперутки животни и инсекти сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност, сет од 2
Свеж

Службени пригушени симетрични крилја на пеперутки животни и инсекти сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност, сет

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е поставено во рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси. Барате парче изјава? Нашите кутии врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : Сет со 2 парчиња, секоја табла е врамена од 16 x 1,5 x 20. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 2pc, секоја е 11 x 1,5 x 14 големи : 2pc, секоја е 16 x 1,5 x 20 преголема : 2 парчиња, секоја е 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . курираните комплети на wallидни уметности ви овозможуваат лесно да ја завршите темата за секоја просторија. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : животно, пеперутка, инсекти, безрбетници. Дизајн од Хаус Фенвеј.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.