Слава Дупка Отворач Во Собата
Свеж

Слава Дупка Отворач Во Собата

DEN 319.84

Достапно е за нарачката

Опис : 1.Висок Квалитет : комплетот за пила за дупки е изработен од ХСС ХСС,кој има многу остри сечила за пила,мала потрошувачка,а комплетот е издржлив,отпорен на удари и отпорен на триење.2.Премиум Материјал : Изработен од челик со голема брзина,комплетот за сечење дупки може да ви помогне да вежбате дупки со голем дијаметар во клупи,дрво за домаќинство,алуминиумски плочи,легирани плочи,пластични плочи,нерѓосувачки челик,челик,железо,бакар и месинг.3.Различни Големини : 15мм/0,59 инчи, 20мм/0,79 инчи, 25мм/0,98 инчи, 30мм/1,18 инчи, 35мм/1,38 инчи, 45мм/1,77 инчи, 55мм/2,17 инчи (околу).4.Широки Апликации : комплетот е многу погоден за инсталирање брави,копчиња на вратите и инсталирање гардероби за неколку секунди,што ја прави работата брза и лесна.Спецификации : Име : Материјал За Сечење Дупки : големина на челик со голема брзина : околу 38мм*200мм*145мм/1.50*7.87*5.71 во тежина : околу 642 исечен челик,нерѓосувачки челик,бакар,месинг,алуминиум,фиберглас,бакелит и други ламинати за неколку секунди пакување : пила за Дупки со клучеви : обичниот материјал се користи за отворање гума,пластика,тенок железен лим,пвц отвори итн.И материјалот од висока класа 4341 се користи за плочи од нерѓосувачки челик,железни плочи,железни лимови и пвц отвори (изгледот на обичните и високите се исти).Пакување Листа : 7*Дупка Cutter Notes : 1.Користете го комплетот за пила за дупки со бавна брзина и минимален притисок.2.Користете комплет за пила за подмачкување/вода за ладење за време на употребата.3.Чувајте го комплетот за пила за дупки стабилен при дупчење.4.Обидете се да не го допирате комплетот за пила за време на работата или по употреба,дури и ако комплетот за пила за дупки е само топол. Комплет За Отворање Дупки За Славни Дупки|Комплет За Сечење Дупки Од 7 Парчиња Комплет За Карбидна Пила за Сечење Метал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.