Без граници на уништуваните видови на лудило на глувци со висок пораст на глуждот
Свеж

Без граници на уништуваните видови на лудило на глувци со висок пораст на глуждот

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Додадете навестување на модерна талент во вашата основна колекција на тексас со овие потресени слаби фармерки од без граници. Пар со омилената мета за совршена облека за секојдневен ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 3. Висок пораст. Стајлинг со пет џеб. 92% памук/7% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Деструирани високи заоблени слаби фармерки за јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.