Уникатен Разбој Хенри Версај Килим Црвено Кафеава 5 '3 8 ' Правоаголник Цветни Француски Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија
Свеж

Уникатен Разбој Хенри Версај Килим Црвено Кафеава 5 '3 8 ' Правоаголник Цветни Француски Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Мотивот на медалјон килими На Колекцијата Версај ќе донесе вкус На Франција во вашиот дом. Овој раскошен килим содржи богати нијанси и детални граници кои ќе воодушевуваат во годините што доаѓаат. Нека Колекцијата Версај додаде навестување на елеганција на вашиот декор. Бургундија/5 '0 х 8' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,33 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.