Starвезда со перничиња што не се лизгаат килим 15,7inx25.6in подлога за залепење дебели влошки под тепих анти-лизгачки душек
Свеж

Starвезда со перничиња што не се лизгаат килим 15,7inx25.6in подлога за залепење дебели влошки под тепих анти-лизгачки душек

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Реј Starвезда полица за кујнски кабинет. Оригиналниот дополнителен силен зафат што не е лепетен лагер : Пораката за фиоки што не се лепила е дизајнирана со највисок квалитет на материјали за да се намали лизгањето и гребењето во вашите фиоки или полиците на кабинетот; Супериорната технологија за зафаќање ги одржува и лагерните на површини, како и помага да се спречат предметите да се движат на врвот. Трајни и долготрајни : Дебела и издржлива фиока и лагер за полица се супериорни кога станува збор за издржливост; Одликувајќи се со конструкција на отворена мрежа, облозите овозможуваат да дишат површините додека помагаат да се ослободат од несакана нечистотија и да се акумулираат остатоци; Нема да остави остаток; нелепливи и реверзибилни за да помогнат во продолжувањето на неговиот животен век; отпорен на солза и ултра издржлив. Освежете ги фиоките и полиците : Додадете брзо освежување на која било површина за убава трансформација додека ги одржувате орманите и фиоките организирани; Ознаките исто така нудат заштита на површината од нечистотија и остатоци и помагаат да се спречат предметите да ја гребеат внатрешната површина на вашите ормани. Кујна, канцеларија или бања : лагер може да се користи во неколку области од вашиот дом; Користете го во вашата кујна, оставата, чајната кујна, работната станица, канцеларијата, просторијата за перење, полиците за суета за бања и многу повеќе; Совршен за организирање на вашиот простор и дом; Користете ги вишокот на парчиња лагер за отворање тегли и исто така може да работи одлично за лизгање на футон, перничиња од кауч или душеци. Лесна инсталација : За уникатни големини и форми едноставно исечете ја лагер со ножици за домаќинство; Ставете ја лагер надолу во вашата фиока или кабинет и исечете го вишокот на материјал; прво избришете ја фиоката или кабинетот; За да исчистите, користете сапун и влажна крпа или сунѓер што не е лепете на горе и дното на горе и предмети. Лесен за инсталирање. Машинска миење, ладна вода. Лежете рамно на суво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.