Слатка Храна Пластична Торбичка За Ужина Торба За Подароци Од Тиква Лилјак Трик Или Лекување Торби За Бонбони За Ноќта На Вештерките Торби За Подароци Б
Свеж

Слатка Храна Пластична Торбичка За Ужина Торба За Подароци Од Тиква Лилјак Трик Или Лекување Торби За Бонбони За Ноќта На Вештерките

DEN 161.44

Достапно е за нарачката

100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Големина : 27,5*13см. Тип : Кеси За Бонбони За Ноќта На Вештерките. Материјал : Пластика. Боја : Како Што Е Прикажано. Карактеристики : . 1.Овие кеси се направени од пластика, убави и слатки. 2. Креативниот дизајн на моделот го прави попопуларен за луѓето. 3. Овие кеси За Ноќта на Вештерките се производи за забави За ноќта на Вештерките за завиткување бонбони и мини обвивки за подароци. 4.И, исто така, погоден за забави, кеси за бонбони или друго пакување подароци. . Пакетот Вклучува : . 50 парчиња Х Кеси За Бонбони За Ноќта на Вештерките. . Забелешка : . 1.Поради ефектот на светлината и мониторите, боите може да имаат лесна разлика. 2.Ве молиме дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето!. 50 парчиња Слатка Храна Пластична Пакет Торбичка За Ужина Торба За Подароци Од Тиква Лилјак Трик Или Лекување На Кеси За Бонбони За Ноќта На Вештерките Пакет Торби За Подароци Б.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.