Машки Супермен Костим Комплет
Свеж

Машки Супермен Костим Комплет

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Супермен е познатиот човек од челик. Лиценцираниот Комплет За Костими За Мажи Супермен е секојдневен делумен костим кој се состои само од печатена маица и кратка црвена наметка. Совршено е за кога сакате да се облечете Како Човек Од Челик, но не мора да носите целосен костим. Супермен Костим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.