Ултра 226сб Машина +25ет Сатен Црн Сјај Црно Лого Сатенско Тркало Одговара изберете: 2007-ТОЈОТА ТУНДРА, 2008 - ТОЈОТА СЕКВОЈА
Свеж

Ултра 226сб Машина +25ет Сатен Црн Сјај Црно Лого Сатенско Тркало Одговара изберете: 2007-ТОЈОТА ТУНДРА, 2008 - ТОЈОТА СЕКВОЈА

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Ултра 226сб Машина 20х9 5х150 +25ет Сатен Црн Сјај Црно Лого Сатенско Тркало Ултра 226сб Машина 20х9 5х150 +25ет Сатен Црн Сјај Црно Лого Сатенско Тркало Одговара Изберете : 2007-2021 Тојота ТУНДРА 2008-2021 ТОЈОТА СЕКВОЈА 1998-2011,2013-2021 тојота земјиште крстосувач 1998-2011,2013-2021 Лексус LX И Повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.