Современа канцеларија на канцелариски стол на панотон, сива боја, сива боја
Свеж

Современа канцеларија на канцелариски стол на панотон, сива боја, сива боја

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Создадете современ канцелариски простор со мебелот Roundhill Panoton Chromel Современа канцеларија за канцеларии со низок грб, заоблен за да одговара на 'рбетот за поддршка. Овој канцелариски стол има цврста метална рамка со фиксни, постепени раце и висококвалитетен тапацир на кожа за целодневно седење. Паметните карактеристики како што се пневматски лифт и вртење од 360 °, заедно со заштитните механизми за предни и задни навалување ви овозможуваат да мулти-задача во текот на денот во удобност. Димензии : 22.21w x 24.75d x 35h во . Висина на седиштето : 18-21h во . Ергономски, низок грб дизајн со современ стил. Метална рамка со висококвалитетен тапацир на кожа. Изберете од достапните бои за тапацир. Цврста база од 5 точки со механизам за наклон на предниот и задниот дел. 360 ° вртење и пневматски лифт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.