Урбана Република Девојки девојки ФАУ крзно јакна, големини 12м-5Т
Свеж

Урбана Република Девојки девојки ФАУ крзно јакна, големини 12м-5Т

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Оваа мека и пријатна јакна од крзно од урбана Република е совршен додаток на гардеробата на девојчето на вашето дете! Стилски, симпатична и удобна, оваа јакна има покриена плоча за прицврстување со декоративно копче на врвот. Страничните џебови помагаат да се чуваат нејзините мали задолжителни приходи, истовремено да ги држат рацете топли. Овој слој за loveубов лесно го завршува својот изглед за време на поладната сезона за секојдневните излегувања со вас. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Тешка категорија. ФИТ : Опуштено. Јака : точка. Затворање : Затворање на копчето Snap. Ракави : Долго. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : Фаукс дизајн на крзно. Девојки девојки Faux Fur Snap јакна од Урбана Република.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.