Awdenio Patio Продажба На Мебел Без Сечила Вратот-Вентилатор; Раце Слободен Вратот-Навивачи Полнење Ѓердан Вентилатор; 360° Ладење Ѓердан Вентилатор Брзини Виси Вратот-Ве
Свеж

Awdenio Patio Продажба На Мебел Без Сечила Вратот-Вентилатор; Раце Слободен Вратот-Навивачи Полнење Ѓердан Вентилатор; 360°

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Вратот без сечила - Вентилатор;Слободен Врат Без Раце - вентилатори Вентилатор За Ѓердан На Полнење ;360° Вентилатор За Ладење Ѓердан 3 Брзини Висечки Врат-Вентилатор За Спортско Патување На Отворено Карактеристика : Количина : 1pcs Material : ABSColor : големина На Темно Сина боја : 22x19, 8x6cm;8, 66x7, 8x2, 36in големина на Пакување : 22x20x7cm;8.66x7, 87x2, 76net Тежина : 280g ;0.62 Lbgros Тежина : 302g; 0.67 Lbworking Напон : 5 (V) воден капацитет : 2000mahapplicable Сцена : Насловна; режим на надворешно напојување : usbdespressip : [моќен 8, 66x7, 8x2, 36n големина на пакување : 22х20х7см; 8, 66х7, 87х2, 76ин. Нето тежина : 280гр;0,62 фунти. Бруто тежина : 302гр;0,67 фунти. Работен напон : 5 (V) воден капацитет : 2000m Ah. Применлива сцена : Дома; Отворено. Режим на напојување : USB.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.