Кинмунди Задебелена Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
Свеж

Кинмунди Задебелена Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипаж Вратот Бела Кинмунди Задебелена Маица маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Задебелена Маичка Кинмунди испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.