Сапун кора и камилица крем за длабоко чистење од страна на бурти пчели за унис - 0. сапун од Оз
Свеж

Сапун кора и камилица крем за длабоко чистење од страна на бурти пчели за унис - 0. сапун од Оз

DEN 87.52

Достапно е за нарачката

Овој крем за длабоко чистење е формулиран со природна кора од сапун за нежно да се отстрани нечистотијата, вишокот на масло и шминка. Нанесена со камилица и алое за да ја омекне кожата. Содржи навестување на ментол, познат по своите својства за ладење, да се олади и ревитализира кожата. Овој крем за длабоко чистење е формулиран со природна кора од сапун за нежно да се отстрани нечистотијата, вишокот на масло и шминка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.