Атлетски работи Девојки Активна четвртина палтовер џемпер, големини 4- & плус
Свеж

Атлетски работи Девојки Активна четвртина палтовер џемпер, големини 4- & плус

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Активните денови не се совпаѓаат за поставените пуловер и хеланки на атлетските работи. Нудејќи спортски стил од глава до пети, овој ултра-студен и удобен сет е идеален избор за зафатени денови или не толку меур денови. Исклучиво на. Материјал : 92% рециклиран полиестер/8% Jerseyерси спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сетот вклучува : врвот на пуловер и хеланки. Врвни карактеристики : ткаенина за влага помага да се задржи ладно и суво; полу-опремени; стил на пуловер; исмејувачки врат со затворање на четврт-зип; Долги ракави со манжетни за пилиња; заоблен полите; Означете бесплатно. Карактеристики на хеланки : стилизирање на влечење; широка еластична лента за половината за дополнителна удобност; Тенок вклоп. Четвртина палтовер и хеланки поставени за девојчиња од атлетски дела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.