Хинваи Жена Царинење На Палтото Женски Ревер Двоен Џеб Fall Зима Кадифен Патент Кардиган Ревер Кадифен Карирана Јакна Кафе 8
Свеж

Хинваи Жена Царинење На Палтото Женски Ревер Двоен Џеб Fall Зима Кадифен Патент Кардиган Ревер Кадифен Карирана Јакна Кафе 8

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Женски Ревер Двоен Џеб Fall Зима Кадифен Патент Кардиган Ревер Кадифен Карирана Јакна Карактеристики : Долги ракави, кадифен фит, Јака За Ревер, обичен дебел капут. Двострано руно, мека, удобна ткаенина што дише. Палтото прави да се чувствувате топло кога ќе го облечете совршено е за зимско носење. многу топло Миење Раце ладно или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Материјал : 100% Полиестерокција : Секојдневен Стил : Обична Должина : Редовна Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени Со Големина На Палто : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 57см/22.44" Рамо : 60см/23.62 "Должина : 63см/24.80" Зимски Палта Јакни За Жени Дозвола. Жена Плус Големина Зимски Палто Дозвола. Жена Палто Дозвола. Божиќен подарок, Божиќ. Повод Simple Едноставниот Дизајн Го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода . Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.