Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување на фармерки со права нозе, големини на половината 24-36
Свеж

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување на фармерки со права нозе, големини на половината 24-36

DEN 558.40

Достапно е за нарачката

Сребрени фармерки копродукции Суки Средно кревање фармерки со права нозе - Суки е наше најпродавано кривото погодно од добра причина. Дизајниран за подобрување на кривините, Суки создава ласкава силуета со леснотија во колкот и бутот за да го прегрне секој агол. Класичниот среден пораст е удобен, а контурираната лента за половината обезбедува вклопување на нула-јаз. Прави фармерки со нозе со темно индиго плакнење; Деним од средно истегнување нуди удобно вклопување што не се придржува кон телото. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 9.25 '' Среден пораст; 29 ", 31", 33 "Inseams.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.