Ficенски цветен цветник Ребека Екстра широка ширина на скапоцен камен
Свеж

Ficенски цветен цветник Ребека Екстра широка ширина на скапоцен камен

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Флорална Ребека, дополнителни широки широки ширина, вечерни фустани за тие гламурозни настани. Оваа дама 2,5 "Средна потпетица отворена пумпа за шипки со прилагодлива лента за глуждот има декоративни капаци на пети и вампир на металик сјај на ткаенина што ви дава тој посебен сјај на вашата гардероба. , located in Fairfield NJ, began its manufacturing and wholesale operations in 1977 and has since continued to supply quality footwear at competitive prices to consumers located across the globe. Specializing in wide width shoes, our variety of trademark brands (24 Hour Comfort, Peerage, Нејасните и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Купувачите на внимание : Пронајдете поголем избор на широки стилови на ширина на нашата веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте подарок од 20 долари Кредит, бесплатна испорака, бесплатна размена, 365 дена лесно враќање и приоритетна испорака на сите производи. Метална синтетичка ткаенина. Дополнителна широка (д). 2,5 "средна потпетица. Лента за глуждот со тока. Зашилен пети. Гума ѓон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.